Blockljus Star Trading Flamme Rustic LED Batteriljus
Rek. pris 79 kr/st
Lägsta totalpris 122:-
fr.61 kr/stSe priset!
Välj variant

Flamme Rustic LED Batteriljus
2 st / 122 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljus av vax med rustik yta i serien Flamme. Den naturtrogna lågan lyser med ett varmvitt sken. Med inbyggd timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljus av vax med rustik yta i serien Flamme. Den naturtrogna lågan lyser med ett varmvitt sken. Med inbyggd timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Silver |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 75 mm |
| Serie | Flamme Rustic |
| Djup | 75 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Diameter | 75 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 100, 125, 150 mm |
| Vikt | 0,14, 0,17, 0,22 kg |
