Blockljus Star Trading Snowball LED Batteriljus
Rek. pris 139 kr
129 kr
Se priset!
LitiumbatteriBatteri Star Trading CR2032 3V 6-pack
32 kr
Snowball LED Batteriljus
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vaxljus i form av en snöboll som lyser med varmvitt sken. Med inbyggd timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 061-31 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,025 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,26 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Serie | Flamme Rustic |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 0,025 W |
| Diameter | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482056368 |


