Bordsdekoration Markslöjd Lo JulgranGold
259 kr
Se priset!

Lo Julgran
Gold
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
LO Table Decoration Gold B/O
Lo bordsdekoration från Markslöjd. Guldfärgad gran i akryl. On/Off brytare på batteribox. Varm vitt ljus. 2700K. Drivs med 3xAAA batterier. Batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 706307 |
| Färg | Gold |
| Sockel | Fixed LED |
| Effekt | 0,55 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Acrylic |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Höjd | 310 mm |
| Kollektion | Jul |
| Bredd | 12,5 cm |
| Serie | Lo |
| Djup | 12,5 cm |
| Effekt/prestanda | 0,55 kW |
| Höjd | 31 cm |
| EAN-nr | 7330024615540 |
