Bordsdekoration Star Trading Billy Bil
Rek. pris 139 kr
125 kr
Se priset!

Billy Bil
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bil med julgran på taket, gjord av trä. Dekorera barnrummet till julen och den lyser fint i fönstret och ger en mysig julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bil med julgran på taket, gjord av trä. Dekorera barnrummet till julen och den lyser fint i fönstret och ger en mysig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-67 |
| Färg | Natur |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Bordsdekoration |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 170 mm |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 20 cm |
| Serie | Billy |
| Djup | 3 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 17 cm |
| EAN-nr | 7391482045560 |

