Bordsdekoration Star Trading Fauna 271-38
Rek. pris 309 kr
89 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Fauna 271-38
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven bordsdekoration med varmvitt sken. Dekorationen är av trä och har många fina detaljer. En underbar dekoration som sprider julstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven bordsdekoration med varmvitt sken. Dekorationen är av trä och har många fina detaljer. En underbar dekoration som sprider julstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-38 |
| Färg | Brun |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Serie | Fau |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 180 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| EAN-nr | 7391482028181 |

