Bordsdekoration Star Trading Fauna Jul
Rek. pris 309 kr
219 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Fauna Jul
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake Star Trading Fauna Jul är en ljusstake med laserskurna detaljer. Julmotiv för inomhusbruk. Ljusstaken har 10 LED-ljus och fina detaljer. Placera den i fönster eller på en skänk för en härlig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake Star Trading Fauna Jul är en ljusstake med laserskurna detaljer. Julmotiv för inomhusbruk. Ljusstaken har 10 LED-ljus och fina detaljer. Placera den i fönster eller på en skänk för en härlig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 270-79 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Fauna |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Bordsdekoration |
| Vikt | 0,18 kg |
| Bredd | 220 mm |
| EAN-nr | 7391482050465 |

