Bordsdekoration Star Trading Forest Friends 2
Rek. pris 219 kr
209 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Forest Friends 2
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett dekorativt sceneri i laserskuren trä. Isbjörnen, haren, igelkotten, tvättbjörnen och räven har en dragkamp i skogsgläntan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ett dekorativt sceneri i laserskuren trä. Isbjörnen, haren, igelkotten, tvättbjörnen och räven har en dragkamp i skogsgläntan.
Snart är det jul och då ska de fira tillsammans med sina vänner. Små LED-lampor lyser upp motivet och ger en stämningsfull känsla. Produkten drivs av batteri och har timer funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-94 |
| Färg | Multi |
| Effekt | 0,06 W |
| Djup | 20 mm |
| Diameter | 480 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Forest Friends |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,12 kg |
| Bredd | 480 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482061416 |

