Bordsdekoration Star Trading Hilden
Rek. pris 299 kr
259 kr
239 krSänkt pris!

Hilden
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fin lazer cut ljusstake med julmotiv. Ljusstaken har 10 stycken ljuskällor med varmvitt sken. En härlig dekoration som sprider julkänsla i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fin lazer cut ljusstake med julmotiv. Ljusstaken har 10 stycken ljuskällor med varmvitt sken. En härlig dekoration som sprider julkänsla i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 275-02 |
| Färg | Natur |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Bordsdekoration |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 290 mm |
| Vikt | 0,47 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 450 mm |
| Serie | Hilden |
| Djup | 50 mm |
| EAN-nr | 7391482024145 |


