Bordsdekoration Star Trading Yuletide
Rek. pris 249 kr
229 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Yuletide
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Laserskuren julkrubba i trä, detaljrik och stämningsfull krubba som lyser vackert. Den är omålad vilket gör den vackert naturell. Dekorera till advent och jul, placera krubban en hylla eller på en ett bord för att få den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Laserskuren julkrubba i trä, detaljrik och stämningsfull krubba som lyser vackert. Den är omålad vilket gör den vackert naturell. Dekorera till advent och jul, placera krubban en hylla eller på en ett bord för att få den perfekta julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-16 |
| Färg | Natur |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 165 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Yuletide |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Typ | Bordsdekoration |
| Vikt | 0,21 kg |
| Bredd | 265 mm |
| EAN-nr | 7391482059086 |

