Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Boll Spröt 40VarmVit/Guld
Rek. pris 419 kr
311 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Varmvit/Guld

Boll Spröt 40
VarmVit/Guld
311 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsboll spröt från Gnosjö Konstsmide, 40 cm med 120 st varmvita LED-lampor, 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsboll spröt från Gnosjö Konstsmide, 40 cm med 120 st varmvita LED-lampor, 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Recensioner
Per WVerifierad köpare
för 4 månader sedanFina bollar som till nedsatt pris är rätt prisvärda. Det känns inte som de håller någon bättre kvalité dock, de är tejpade med en reflektiv tejp som känns rätt billig, får se hur länge de håller. Vi har 6st som lyser fint i ett äppelträd. Bäst är de när det är frost eller snö runtomkring.
+ Fint ljus
+ Prisvärda om nedsatt pris
- Går inte att koppla ihop, en transformator per boll
- Känns lite billiga
StjärnaVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg, inte så julig
Einar Verifierad köpare
för 2 år sedanHittade varan jag sökte med bra upplysning om varans data.
+ Snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2896-803 |
| Färg | Varmvit/Guld |
| Effekt/prestanda | 0,04 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 310 mm |
| Spänning | 24 V |
| Bredd | 400 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| EAN-nr | 7318308968032 |

