Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Nötknäppare LED
fr.309 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Nötknäppare i trä är en charmig och festlig bordsdekoration som sprider värme och glädje i hemmet. Den lekfulla designen med rosa trä, varmvita LED-lampor och dekorativa godisdetaljer skapar en inbjudande stämning som passar lika bra för mysiga vardagskvällar som för festliga tillfällen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Nötknäppare i trä är en charmig och festlig bordsdekoration som sprider värme och glädje i hemmet. Den lekfulla designen med rosa trä, varmvita LED-lampor och dekorativa godisdetaljer skapar en inbjudande stämning som passar lika bra för mysiga vardagskvällar som för festliga tillfällen.
Med smart 6-timmars timer och flexibel strömförsörjning via både batteri och USB är nötknäpparen enkel att placera var som helst i hemmet, utan krångel med sladdar. En elegant och lekfull detalj som blir ett blickfång på bordet eller hyllan och sprider julglädje år efter år.
Egenskaper:
- Varmvita LED-lampor som ger ett mjukt och hemtrevligt sken
- Lekfull design i trä med dekorativa godisdetaljer
- 6-timmars timer och flexibilitet med batteri eller USB
Låt denna rosa nötknäppare bli en del av dina jultraditioner och skapa en magisk och trivsam atmosfär i hemmet.
Egenskaper:
- Varmvita LED-lampor som ger ett mjukt och hemtrevligt sken
- Lekfull design i trä med dekorativa godisdetaljer
- 6-timmars timer och flexibilitet med batteri eller USB
Låt denna rosa nötknäppare bli en del av dina jultraditioner och skapa en magisk och trivsam atmosfär i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Rosa, Röd |
| Sockel | NA |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 510 mm |
| Ljustemperatur | 2520 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Dekorationsbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 175, 185 mm |
