Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Teddy 40 cm
Rek. pris 939 kr
746 kr
Se priset!

Teddy 40 cm
746 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sprid glädje och värme i hemmet med denna charmiga LED-teddybjörn på 40 cm. Med sina 80 lysdioder i mjuka pastellfärger och skimrande diamant- och prismaeffekt blir nallen ett magiskt blickfång som lyser upp både rum och hjärtan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Sprid glädje och värme i hemmet med denna charmiga LED-teddybjörn på 40 cm. Med sina 80 lysdioder i mjuka pastellfärger och skimrande diamant- och prismaeffekt blir nallen ett magiskt blickfång som lyser upp både rum och hjärtan.
Den lekfulla designen gör att den passar lika bra som juldekoration på hyllan, bordet eller fönsterbrädan, som en stämningshöjare under vintermånaderna. En perfekt kombination av lekfullhet och elegans som sprider glädje år efter år.
Egenskaper:
- Diamanteffekt med skimrande prisma
- 80 RGB LED-lampor i mjuka pastellfärger
- Höjd: 40 cm – perfekt som dekorationsdetalj
Låt denna LED-nalle bli en kär vän i vintermörkret och ge ditt hem en extra gnista av magi och glädje.
Egenskaper:
- Diamanteffekt med skimrande prisma
- 80 RGB LED-lampor i mjuka pastellfärger
- Höjd: 40 cm – perfekt som dekorationsdetalj
Låt denna LED-nalle bli en kär vän i vintermörkret och ge ditt hem en extra gnista av magi och glädje.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3082-500 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | NA |
| Effekt | 4,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Säsong | Jul |
| Typ | Dekorationsbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 300 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Bredd | 370 mm |
| EAN-nr | 7318300027065 |






