Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Tomtebyn LED
639 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Tomtebyn i trä skapar en förtrollande julkänsla i hemmet. Den vackra julbyn med pariserhjul, tåg, julmarknad och vintrig miljö fångar charmigt känslan av en klassisk jul i miniatyr och blir ett blickfång som sprider värme och glädje på bordet, hyllan eller fönsterbrädan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Tomtebyn i trä skapar en förtrollande julkänsla i hemmet. Den vackra julbyn med pariserhjul, tåg, julmarknad och vintrig miljö fångar charmigt känslan av en klassisk jul i miniatyr och blir ett blickfång som sprider värme och glädje på bordet, hyllan eller fönsterbrädan.
Tillverkad i trä med detaljrika siluettfigurer och varmvitt LED-ljus skapar den en stämningsfull och ombonad atmosfär. Tack vare den praktiska 6-timmars timern och möjligheten till både batteridrift och USB-anslutning kan du enkelt placera Tomtebyn precis där den gör mest nytta – helt utan sladdtrassel.
Egenskaper:
- Varmvita LED-lampor som ger ett mjukt och hemtrevligt sken
- Detaljrik julby med pariserhjul, tåg och julmarknad
- Praktisk 6-timmars timer samt flexibilitet med batteri eller USB
Låt Tomtebyn bli en del av dina jultraditioner och sprid magi, ljus och värme i hemmet under hela vintertiden.
Egenskaper:
- Varmvita LED-lampor som ger ett mjukt och hemtrevligt sken
- Detaljrik julby med pariserhjul, tåg och julmarknad
- Praktisk 6-timmars timer samt flexibilitet med batteri eller USB
Låt Tomtebyn bli en del av dina jultraditioner och sprid magi, ljus och värme i hemmet under hela vintertiden.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3246-250 |
| Färg | Vit |
| Sockel | NA |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Ljustemperatur | 2520 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Antal Ljuskällor | 15 st |
| Produkttyp | Dekorationsbelysning |
| Bredd | 780 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318300027683 |



