Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Tomtens Tivoli LED
Rek. pris 459 kr
386 kr
374 krSänkt pris!

Tomtens Tivoli LED
374 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Tomtens Tivoli i trä är en mysig julby som sprider värme och magi i hemmet. Med pariserhjul, julmarknad, tomte och vintrig miljö fångar den känslan av en klassisk jul i miniatyr och blir ett charmigt blickfång på bordet, hyllan eller fönsterbrädan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Tomtens Tivoli i trä är en mysig julby som sprider värme och magi i hemmet. Med pariserhjul, julmarknad, tomte och vintrig miljö fångar den känslan av en klassisk jul i miniatyr och blir ett charmigt blickfång på bordet, hyllan eller fönsterbrädan.
Tillverkad i trä med detaljrika siluettfigurer och varmvitt LED-ljus skapar den en stämningsfull och ombonad atmosfär. Tack vare möjligheten att driva den med batteri eller USB kan Tomtens Tivoli placeras precis där den gör mest nytta, helt utan sladdtrassel.
Egenskaper:
- Varmvita LED-lampor som ger ett mjukt och hemtrevligt sken
- Detaljrik julby med pariserhjul, tomte och julmarknad
- Flexibel strömförsörjning via batteri eller USB
Låt Tomtens Tivoli bli en del av dina jultraditioner och skapa en magisk, ljusfylld atmosfär som sprider glädje i hela hemmet.
Egenskaper:
- Varmvita LED-lampor som ger ett mjukt och hemtrevligt sken
- Detaljrik julby med pariserhjul, tomte och julmarknad
- Flexibel strömförsörjning via batteri eller USB
Låt Tomtens Tivoli bli en del av dina jultraditioner och skapa en magisk, ljusfylld atmosfär som sprider glädje i hela hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3247-100 |
| Färg | Beige |
| Sockel | NA |
| Effekt | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Säsong | Jul |
| Typ | Dekorationsbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 245 mm |
| Ljustemperatur | 2520 K |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Bredd | 280 mm |
| EAN-nr | 7318300027690 |



