Dekorationsbelysning Star Trading Neoled Tåg
Rek. pris 1 239 kr
949 kr
Se priset!

Neoled Tåg
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siluett för utomhusbruk. Vacker dekoration att ha i trädgården eller på framsidan av huset vid juletid. Dekorationen har 768 LED-ljuskällor med flerfärgat sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Siluett för utomhusbruk. Vacker dekoration att ha i trädgården eller på framsidan av huset vid juletid. Dekorationen har 768 LED-ljuskällor med flerfärgat sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 806-98 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,2 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 66 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 768 st |
| Höjd | 68 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 94 mm |
| Serie | Neoled |
| Djup | 2 mm |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| Effekt/prestanda | 0,2 kW |
| EAN-nr | 7391482045355 |

