Dekorationsbelysning Star Trading Snöflinga Icy 30L
Rek. pris 239 kr
159 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Söt dekorationsfigur i form av en snöflinga. Dekorationen är 30 cm hög, drivs med 3 AA-batterier (ingår ej) och har en timerfunktion. Fin dekoration som ger en mysig belysning inomhus. Livstid ca 70h.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Söt dekorationsfigur i form av en snöflinga. Dekorationen är 30 cm hög, drivs med 3 AA-batterier (ingår ej) och har en timerfunktion. Fin dekoration som ger en mysig belysning inomhus. Livstid ca 70h.
Recensioner
Anne-Li YVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin belysning men alldeles för kort sladd. Svårt att dölja batterienheten om man hänger upp den mitt i ett fönster
+ Jättefin
- För kort sladd
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 582-11 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Icy |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,24 kg |
| Bredd | 270 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482015914 |

