Dekorationsbelysning Star Trading Tapesil Stjärnfall
Rek. pris 1 999 kr
1 189 kr

Tapesil Stjärnfall
1 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ siluett. Vacker dekoration att ha i trädgården eller på framsidan av huset. Med 600 stycken LED-ljuskällor med varmvitt sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ siluett. Vacker dekoration att ha i trädgården eller på framsidan av huset. Med 600 stycken LED-ljuskällor med varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 807-31 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,062 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 600 st |
| Höjd | 750 mm |
| Vikt | 2,7 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Bredd | 1100 mm |
| Serie | Tapesil |
| Djup | 25 mm |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| EAN-nr | 7391482023483 |

