Dekorationsbelysning Star Trading Tapesil
Rek. pris 1 489 kr
1 419 kr
Se priset!

Tapesil
1 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siluett Star Trading Tapesil är en siluett för utomhusbruk. En vacker dekoration för trädgården eller uteplatsen. Dekorationen har 768 LED-ljuskällor med varmvitt sken. Den kan användas på stående och hängandes.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Siluett Star Trading Tapesil är en siluett för utomhusbruk. En vacker dekoration för trädgården eller uteplatsen. Dekorationen har 768 LED-ljuskällor med varmvitt sken. Den kan användas på stående och hängandes.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 807-61 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,2 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 66 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 768 st |
| Höjd | 1000 mm |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 3 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 1100 mm |
| Serie | Tapesil |
| Ström | 0,066 A |
| Djup | 400 mm |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 2545 lumen |
| EAN-nr | 7391482050588 |

