Dekorationsbelysning Star Trading Tuby Deer 100 cm
859 kr
749 krSpara 13 %Kampanj

Tuby Deer 100 cm
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siluett Star Trading Tuby Deer 100 cm är en stämningsfull dekoration för din trädgård eller uteplats. Ren med dew drop-slinga skyddad i en smal plasttub, 105 cm hög med 220 LED-ljuspunkter.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Siluett Star Trading Tuby Deer 100 cm är en stämningsfull dekoration för din trädgård eller uteplats. Ren med dew drop-slinga skyddad i en smal plasttub, 105 cm hög med 220 LED-ljuspunkter.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-64 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 6 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 1050 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Tuby Deer |
| Antal Ljuskällor | 220 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 1,425 kg |
| Bredd | 730 mm |
| Ljusflöde | 101 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482050618 |

