Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Fåglar Akryl 5st
Rek. pris 519 kr
399 kr
Se priset!

Fåglar Akryl 5st
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Fåglar Akryl 5st är en slinga med fem småfåglar med 40 varmvita LED. IP44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Fåglar Akryl 5st är en slinga med fem småfåglar med 40 varmvita LED. IP44.
Recensioner
Kent AVerifierad köpare
för 2 veckor sedanFåglarna var fina. Jag är nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6245-103 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 70 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 110 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Serie | Fåglar |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 170 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318302451035 |


