Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Teddybjörn Akryl 38cm 64 LED
Rek. pris 949 kr
708 kr
Se priset!

Teddybjörn Akryl 38cm 64 LED
708 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Teddybjörn Akryl 38cm 64 LED är en nallebjörn i akryl med 64 varmvita LED. IP44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Teddybjörn Akryl 38cm 64 LED är en nallebjörn i akryl med 64 varmvita LED. IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6246-103 |
| Färg | Klar |
| Effekt/prestanda | 1,92 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 270 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 380 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Serie | Teddybjörn |
| Antal Ljuskällor | 64 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 1,4 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318302461034 |




