Dekorationsfigur Star Trading Crystaline 587-05
Rek. pris 209 kr
199 kr
161 krSpara 19 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
50 kr
Crystaline 587-05
161 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Härlig dekorationsfigur i form av en snögubbe. Fin dekoration att ha i hemmet för att skapa julstämning. Snögubben har 20 stycken LED-ljuskällor som ger ifrån sig ett fint sken. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när tomten ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Härlig dekorationsfigur i form av en snögubbe. Fin dekoration att ha i hemmet för att skapa julstämning. Snögubben har 20 stycken LED-ljuskällor som ger ifrån sig ett fint sken. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när tomten ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 587-05 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| Ström | 20 mA |
| Höjd | 250 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Crystaline |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 7391482020468 |


