Dekorationsfigur Star Trading Crystalo 51 cm
Rek. pris 639 kr
459 kr

Crystalo 51 cm
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur Star Trading Crystalo 51 cm är en dekorationsfigur i form av en ren, passar både för inom- och utomhusbruk. En kul dekoration att ha i trädgården och i entrén. Renen har 40 LED-ljuskällor som ger ifrån sig ett vackert sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsfigur Star Trading Crystalo 51 cm är en dekorationsfigur i form av en ren, passar både för inom- och utomhusbruk. En kul dekoration att ha i trädgården och i entrén. Renen har 40 LED-ljuskällor som ger ifrån sig ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 583-34 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 5 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 190 mm |
| Höjd | 515 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Crystalo |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Vikt | 1,046 kg |
| Bredd | 175 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482050816 |

