Dekorationsfigur Star Trading Crystalo hjort 97 cm
Rek. pris 2 549 kr
2 419 kr

Crystalo hjort 97 cm
2 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur i form av en stilig hjort. Går bra att använda både inom- och utomhus. Härlig dekoration att ha i trädgården, eller varför inte placera den vid ytterdörren. Hjorten har 200 små LED-ljuskällor som ger ett vackert sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsfigur i form av en stilig hjort. Går bra att använda både inom- och utomhus. Härlig dekoration att ha i trädgården, eller varför inte placera den vid ytterdörren. Hjorten har 200 små LED-ljuskällor som ger ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 587-14 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Höjd | 970 mm |
| Vikt | 7 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 740 mm |
| Serie | Crystalo |
| Djup | 350 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 241 lumen |
| EAN-nr | 7391482059789 |


