Dekorationsfigur Star Trading Crystalo Tomte
Rek. pris 1 059 kr
549 kr

Crystalo Tomte
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur i form av en jultomte. Går bra att använda både inom- och utomhus. Härlig dekoration att ha i trädgården, eller varför inte placera den vid julgranen eller ytterdörren. Jultomten har 40 små LED-ljuskällor som ger ett vackert sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsfigur i form av en jultomte. Går bra att använda både inom- och utomhus. Härlig dekoration att ha i trädgården, eller varför inte placera den vid julgranen eller ytterdörren. Jultomten har 40 små LED-ljuskällor som ger ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 587-24 |
| Färg | Röd |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 1,44 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 590 mm |
| Vikt | 1,18 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 280 mm |
| Serie | Crystalo |
| Djup | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 37 lumen |
| EAN-nr | 7391482059437 |


