Dekorationsfigur Star Trading Frost15 cm
Rek. pris 379 kr
359 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Frost
15 cm
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska. Inbyggd fläkt med motor ger en vacker dekoration med effekten av att det snöar inuti. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska. Inbyggd fläkt med motor ger en vacker dekoration med effekten av att det snöar inuti. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 991-02 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 16 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Serie | Frost |
| Djup | 16 mm |
| EAN-nr | 7391482024541 |


