Dekorationsfigur Star Trading Icy40 cm
Rek. pris 419 kr
263 kr
Se priset!

Icy
40 cm
263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Söt dekorationsfigur i form av en ren. Fin dekoration som ger en mysig belysning inomhus. Dekorationen är 20 cm hög.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Söt dekorationsfigur i form av en ren. Fin dekoration som ger en mysig belysning inomhus. Dekorationen är 20 cm hög.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 582-02 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Juldekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 60 st |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 0,62 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Serie | Icy |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482015891 |


