Dekorationsfigur Star Trading Joylight Luva
Rek. pris 89 kr
79 kr
75 krSänkt pris!

Joylight Luva
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rolig jultomte för inomhus. Vickar lite med kroppen när man rör på den. 3 batterier AG13 ingår. Livstid ca 50h.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Rolig jultomte för inomhus. Vickar lite med kroppen när man rör på den. 3 batterier AG13 ingår. Livstid ca 50h.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 991-58 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Ström | 20 mA |
| Höjd | 180 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Joylight |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 65 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482059918 |


