Dekorationsfigur Star Trading Joylight Tomte
fr.199 kr
Välj variant

Joylight Tomte
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur Star Trading Joylight Tomte är en mysig jultomte som lyser i kroppen. Den drivs med batterier.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsfigur Star Trading Joylight Tomte är en mysig jultomte som lyser i kroppen. Den drivs med batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Röd |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Polyester/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 340 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,22 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Serie | Joylight |
| Ström | 0,02 A |
| Djup | 150 mm |
| Sensor | Nej |
