Dekorationsfigur Star Trading Merry Pal Hund
Rek. pris 479 kr
379 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Merry Pal Hund
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det är omöjligt att inte bli glad av denna tuffa julhund som rör på kroppen och spelar "Cupid shuffle". Dekorera med denna söta figur till jul. När denna batteridrivna produkt är påslagen trycker man lätt på foten och då dansar och spelar hunden.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Det är omöjligt att inte bli glad av denna tuffa julhund som rör på kroppen och spelar "Cupid shuffle". Dekorera med denna söta figur till jul. När denna batteridrivna produkt är påslagen trycker man lätt på foten och då dansar och spelar hunden.
Recensioner
Eva BVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket trevlig juldekoration
+ Cool
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 993-24 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Polyester |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Merry Pal |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,56 kg |
| Bredd | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482059703 |


