Dekorationsfigur Star Trading Merry Pal Pingvin
Rek. pris 479 kr
379 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
50 kr
Merry Pal Pingvin
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det är omöjligt att inte bli glad av dessa söta julpingviner som rör huvudet och spelar "Let it snow". Dekorera med denna söta figur till jul. När den batteridrivna produkt är påslagen trycker man lätt på armen och då rör sig och spelar pingvinerna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Det är omöjligt att inte bli glad av dessa söta julpingviner som rör huvudet och spelar "Let it snow". Dekorera med denna söta figur till jul. När den batteridrivna produkt är påslagen trycker man lätt på armen och då rör sig och spelar pingvinerna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 993-21 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 155 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Polyester |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Merry Pal |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,38 kg |
| Bredd | 170 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482059666 |


