Dekorationsfigur Star Trading Merry Pal Sagobjörn
Rek. pris 479 kr
313 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Merry Pal Sagobjörn
313 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det är omöjligt att inte bli glad av denna söta julbjörn som rör på kroppen och mun. Björnen läser "It was the night before Christmas-baby version". Dekorera med denna söta figur till jul. När denna batteridrivna produkt är påslagen trycker man lätt på foten och då berättar och rör sig björnen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Det är omöjligt att inte bli glad av denna söta julbjörn som rör på kroppen och mun. Björnen läser "It was the night before Christmas-baby version". Dekorera med denna söta figur till jul. När denna batteridrivna produkt är påslagen trycker man lätt på foten och då berättar och rör sig björnen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 993-22 |
| Färg | Beige |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Polyester |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Merry Pal |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,52 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482059680 |

