Dekorationsfigur Star Trading Tecid Santa 70 cm
Rek. pris 529 kr
509 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Tecid Santa 70 cm
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur Star Trading Tecid Santa 70 cm är en rolig juldekoration som passar lika bra inne som ute. Vid användning utomhus, se till att placera produkten på ett skyddat ställe, t.ex. under tak, för att bevara tygets skick. Den har en batteridosa med timerfunktion för utomhusbruk. Platt förpacking för enkel förvaring
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsfigur Star Trading Tecid Santa 70 cm är en rolig juldekoration som passar lika bra inne som ute. Vid användning utomhus, se till att placera produkten på ett skyddat ställe, t.ex. under tak, för att bevara tygets skick. Den har en batteridosa med timerfunktion för utomhusbruk. Platt förpacking för enkel förvaring
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 857-42 |
| Färg | Röd |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Tecidy |
| Antal Ljuskällor | 45 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482051820 |

