Dekorationskvist Star Trading Willow Dew Drop 24 LEDNatur
Rek. pris 119 kr
97 kr
85 krSänkt pris!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Willow Dew Drop 24 LED
Natur
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven dekorationskvist med en dew drop-slinga. En vacker inomhusdekoration som ger rummet en fin inredning med ljus. Kvisten har 24 stycken LED-ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven dekorationskvist med en dew drop-slinga. En vacker inomhusdekoration som ger rummet en fin inredning med ljus. Kvisten har 24 stycken LED-ljuskällor.
Recensioner
BrittVerifierad köpare
för 6 månader sedanMotsvarar förväntningarna. Snyggt
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 584-32 |
| Färg | Natur |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 0,07 kg |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Dekorationskvist |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 24 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Serie | Willow |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482022882 |


