Dekorationsträd Star Trading Buxbom 65 cm 20L
Rek. pris 1 069 kr
569 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Buxbom 65 cm 20L
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Buxbomspiral med höjden 65 cm är en konstgjord formklippt buxbom gjord av PE-plast. Med 20 varmvita ljuspunkter lyser den vackert upp och går bra att använda som ett välkomnande träd utomhus eller inomhus i en lobby eller hemma i en hall. Den är vacker och naturtrogen och man slipper klippa om den varje år. Den drivs av 3 AA-batterier och har även timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser trädet i ca 30 dagar. Den går bra att använda utomhus eller inomhus. Batterier ingår ej.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Buxbomspiral med höjden 65 cm är en konstgjord formklippt buxbom gjord av PE-plast. Med 20 varmvita ljuspunkter lyser den vackert upp och går bra att använda som ett välkomnande träd utomhus eller inomhus i en lobby eller hemma i en hall. Den är vacker och naturtrogen och man slipper klippa om den varje år. Den drivs av 3 AA-batterier och har även timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser trädet i ca 30 dagar. Den går bra att använda utomhus eller inomhus. Batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-82 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 230 mm |
| Utförande | Varmvit |
| Höjd | 650 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | PE-Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Buxbom |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Typ | Dekorationsträd |
| Vikt | 3,84 kg |
| Bredd | 230 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058386 |

