Dekorationsträd Star Trading Decora
Rek. pris 469 kr
379 kr
369 krSänkt pris!

Decora
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vitt dekorationsträd från Star Trading med fina metalldetaljer. Trädet har 27 stycken LED-ljuskällor som ger ett härligt, varmvitt sken. Vacker dekoration att inreda med inomhus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vitt dekorationsträd från Star Trading med fina metalldetaljer. Trädet har 27 stycken LED-ljuskällor som ger ett härligt, varmvitt sken. Vacker dekoration att inreda med inomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 860-70 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3 m |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Decora |
| Antal Ljuskällor | 27 st |
| Typ | Dekorationsträd |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 400 mm |
| EAN-nr | 7391482008145 |


