Dekorationsträd Star Trading Foldy
fr.929 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Foldy
929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker utomhusdekoration för din trädgård. Lättplacerad på marken. 10 cm långa markpinnar i nederkant av granen som skall tryckas ner i marken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker utomhusdekoration för din trädgård. Lättplacerad på marken. 10 cm långa markpinnar i nederkant av granen som skall tryckas ner i marken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,066 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Foldy |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| Antal Ljuskällor | 200, 300 st |
| Höjd | 1350, 1800 mm |
| Bredd | 900, 1200 mm |
| Djup | 900, 1200 mm |
| Ljusflöde | 299, 308 lumen |
