Dekorationsträd Star Trading Lummer PE
fr.201 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Lummer PE
201 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsträd Star Trading Lummer PE är en bordsgran i PE-material med lite glitter och fot av cement. Den lyser upp med små varmvita dewdrops.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsträd Star Trading Lummer PE är en bordsgran i PE-material med lite glitter och fot av cement. Den lyser upp med små varmvita dewdrops.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Julgran |
| Material | Betong/Trä/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Serie | Lummer |
| Ström | 0,02 A |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10, 15, 20 st |
| Höjd | 450, 550, 650 mm |
| Vikt | 0,553, 0,819, 0,3475 kg |
| Bredd | 130, 150, 200 mm |
| Djup | 130, 150, 200 mm |


