Dekorationstrad Star Trading Olivec Träd LV
fr.619 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Olivec Träd LV
619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en medelhavskänsla med detta naturtrogna konstträd med olivlöv och oliver, 120 cm högt med 108 varmvita ljuspunkter. Ger ett härligt ljussken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Skapa en medelhavskänsla med detta naturtrogna konstträd med olivlöv och oliver, 120 cm högt med 108 varmvita ljuspunkter. Ger ett härligt ljussken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 1,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Dekorationsträd |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 5 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Olivec |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 108, 178 st |
| Höjd | 1200, 1800 mm |
| Vikt | 0,77, 1,46 kg |
| Bredd | 800, 900 mm |
| Djup | 800, 900 mm |
| Diameter | 800, 900 mm |
| Ljusflöde | 51 lumen, 56 lumen |
