Fjärrkontroll Gnosjö Konstsmide 1651
112 kr
Se priset!

1651
112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fjärrkontroll Gnosjö Konstsmide 1651 är en svart fjärrkontroll med 10 knappar. Drivs av: 1x CR2032-batteri.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Fjärrkontroll Gnosjö Konstsmide 1651 är en svart fjärrkontroll med 10 knappar. Drivs av: 1x CR2032-batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1651-700 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 101 mm |
| Ljuskälla | NA |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Vikt | 0,045 kg |
| Bredd | 38 mm |
| EAN-nr | 7318301651702 |
