Flaggstångsbelysning Star Trading Shiny LED-Ljusslinga med 500 Varmvita Ljus 10 Meter
Rek. pris 949 kr
884 kr
724 krSpara 18 %Kampanj

Shiny LED-Ljusslinga med 500 Varmvita Ljus 10 Meter
724 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lys upp trädgården med en flaggstångsslinga, 10 slingor med vardera 50 varmvita LED. Varje ljusslinga är 10m lång och har ett nylonrep som är 12m, vilket gör att det är lätt att förankra slingorna med de medföljande markpinnarna. IP44-klassad transformator med timer och dimfunktion. Svart kabelfärg. Passar även som julbelysning i en större julgran.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lys upp trädgården med en flaggstångsslinga, 10 slingor med vardera 50 varmvita LED. Varje ljusslinga är 10m lång och har ett nylonrep som är 12m, vilket gör att det är lätt att förankra slingorna med de medföljande markpinnarna. IP44-klassad transformator med timer och dimfunktion. Svart kabelfärg. Passar även som julbelysning i en större julgran.
Recensioner
Jörgen HVerifierad köpare
för 4 månader sedanfungerar bra bra leverans
+ snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-66 |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 5,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Flaggstångsbelysning |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Shiny Warm White |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 500 st |
| Höjd | 1000 cm |
| Kabellängd | 15 m |
| Bredd | 8 cm |
| Ljusflöde | 578 lumen |
| Djup | 8 cm |
| EAN-nr | 7391482075932 |

