Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 6 Snöflingor
Rek. pris 569 kr
369 kr
Se priset!

6 Snöflingor
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 6 Snöflingor är en stämningsfull gardinslinga med 6 varmvita snöflingor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 6 Snöflingor är en stämningsfull gardinslinga med 6 varmvita snöflingor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4044-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Produkttyp | Gardinslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,65 kg |
| Längd | 0,9 m |
| Energiförbrukning | 2 kWh/1000h |
| Dimbar | Ja |
| Energiförbrukning | 2 kWh/år |
| EAN-nr | 7318300441038 |

