Gardinslinga Gnosjö Konstsmide med Droppar
Rek. pris 799 kr
fr.528 kr
Se priset!
Välj variant

med Droppar
528 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Gardinslinga Gnosjö Konstsmide med Droppar är en elegant gardinslinga med LED-ljuspunkter.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Gardinslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 30 V |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 140, 400 st |
| Höjd | 1400, 2000 mm |
| Energieffektivitet | F, G |
| Vikt | 0,84, 1,99 kg |
| Bredd | 1200, 2000 mm |
| Ljustemperatur | 2100 K |

