Girlang Star Trading Ottawa2,7 m
Rek. pris 402 kr
399 kr
Se priset!

Ottawa
2,7 m
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Girlang med 30 stycken LED-lampor. En dekorativ Girlang som avger ett varmvitt sken. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Girlang med 30 stycken LED-lampor. En dekorativ Girlang som avger ett varmvitt sken. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 622525-01 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,018 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 6 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Grangirlang |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 2700 mm |
| Serie | Ottawa |
| Djup | 100 mm |
| Ljusflöde | 27 lumen |
| EAN-nr | 7391482612175 |



