Glasdekoration Star Trading Glow Glasboll
fr.304 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Glow Glasboll
304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glaskula med dew drop och dekorativa kvistar inuti glasskulan. Dekorationen avger ett vackert sken och passar alla rum i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Glaskula med dew drop och dekorativa kvistar inuti glasskulan. Dekorationen avger ett vackert sken och passar alla rum i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Plast/Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Serie | Glow |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Antal Ljuskällor | 30, 40 st |
| Höjd | 16, 21 mm |
| Bredd | 15, 20 mm |
| Djup | 15, 20 mm |
| Storlek | 14, 20 cm |
| Ljusflöde | 34 lumen |

