Glaskula Star Trading Snow B/O
fr.99 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Snow B/O
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glaskula Star Trading Snow B/O är en batteridriven glaskula med dewdropslinga. Dekorationen avger ett vackert sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Glaskula Star Trading Snow B/O är en batteridriven glaskula med dewdropslinga. Dekorationen avger ett vackert sken.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 2 månader sedanNu har jag tre glaskulor i olika storlekar. Vacker ljusdekoration!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Frostad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Glas/Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Serie | Glow Snow |
| Ström | 0,02 A |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Ljusflöde | 34 lumen |
| Antal Ljuskällor | 15, 30, 50 st |
| Höjd | 110, 165, 210 mm |
| Vikt | 0,082, 0,282, 0,1855 kg |
| Kabellängd | 1, 3 m |
| Diameter | 100, 150, 200 mm |
