Glaskula Star Trading Snow B/OHöjd: 210 mm
Rek. pris 529 kr
410 kr
289 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Kabellängd:
3 m
Diameter:
200 mm

Snow B/O
Höjd: 210 mm
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glaskula Star Trading Snow B/O är en batteridriven glaskula med dewdropslinga. Dekorationen avger ett vackert sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Glaskula Star Trading Snow B/O är en batteridriven glaskula med dewdropslinga. Dekorationen avger ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 457-97 |
| Färg | Frostad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas/Metall/Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Glow Snow |
| Typ | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 3 m |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Vikt | 0,282 kg |
| Ström | 0,02 A |
| Ström | 20 mA |
| Spänning | 3 V |
| Ljusflöde | 34 lumen |
| EAN-nr | 7391482050441 |

