Grangirlang Star Trading Eucalyptus 2 m Battery Indoor
Rek. pris 249 kr
167 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Eucalyptus 2 m Battery Indoor
167 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grangirlang Star Trading Eucalyptus 2 m Battery Indoor är en vacker dekorationsGrangirlang med eukalyptusblad, 180 cm lång med 20 varmvita ljuspunkter. Med batteridosa och timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Grangirlang Star Trading Eucalyptus 2 m Battery Indoor är en vacker dekorationsGrangirlang med eukalyptusblad, 180 cm lång med 20 varmvita ljuspunkter. Med batteridosa och timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 581-32 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 20 mA |
| Höjd | 80 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Eucalyptus |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Typ | Grangirlang |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 1800 mm |
| Längd | 1,8 m |
| EAN-nr | 7391482050908 |

