Hängande Dekoration Star Trading Curly 30 cm
Rek. pris 359 kr
316 kr
Se priset!

Curly 30 cm
316 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Hängande dekoration Curly från Star Trading. En underbar hängande dekoration att ha i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 690-38 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 300 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 300 mm |
| Serie | Curly |
| Djup | 60 mm |
| Ljusflöde | 33 lumen |
| EAN-nr | 7391482030948 |



