Hängande Dekoration Star Trading Curly Krans LED
329 kr
319 krSänkt pris!

Curly Krans LED
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ kromfärgad krans med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
Kransen har 40 LED-ljuspunkter med varmvitt sken. Dimmer i tre steg och timer .Fin dekoration att hänga i fönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 690-37-1 |
| Färg | Silver |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,38 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Curly |
| Produkttyp | Krans |
| Djup | 80 mm |
| Djup | 80 cm |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Bredd | 300 mm |
| Bredd | 300 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482077950 |






